Продажба, ремонт и поддръжка на компютри, лаптопи, смартфони и таблети

0877 788 688
гр. Бургас, ж.к. Меден рудник, РУМ Резвая

Mellanox transceiver, 25GbE, SFP28, LC-LC, 850nm, up to 100m

Mellanox transceiver, 25GbE, SFP28, LC-LC, 850nm, up to 100m
Mellanox transceiver, 25GbE, SFP28, LC-LC, 850nm, up to 100m
Стандарт на конектора : LC Connector
Мин. работна околна температура : 0 В°C
Макс. влажност на околния въздух : 85 %
Мин. работна влажност на въздуха : 5 %
LAN архитектура : 10GBase-SR , 25GBase-SR
Максимално разстояние : 100 m
Макс. работна околна температура : 70 В°C
Мрежови характеристики : Hot Swap
Скорост на пренос на данни : 25 Gbps
Optical Wave Length : 850 nm
Форм фактор : Module
Гаранционни условия (месец) : 12 месеца
Наличност:Изчерпан
Код:12438
Производител:Mellanox