Продажба, ремонт и поддръжка на компютри, лаптопи, смартфони и таблети

0877 788 688
гр. Бургас, ж.к. Меден рудник, РУМ Резвая

Mellanox transceiver, 100GbE, QSFP28, MPO, 850nm, up to 100m

Mellanox transceiver, 100GbE, QSFP28, MPO, 850nm, up to 100m
Mellanox transceiver, 100GbE, QSFP28, MPO, 850nm, up to 100m
Стандарт на конектора : FC Transceiver
Максимално разстояние : 100 m
Максимално входно напрежение : 3.465 V
Минимално входно напрежение : 3.145 V
Скорост на пренос на данни : 100 Gbps
Optical Wave Length : 850 mm
Форм фактор : Stackable
Гаранционни условия (месец) : 12 месеца
Дълбочина на пакета (мм) : 400 mm
Широчина на пакет (мм) : 491 mm
Височина на пакет (мм) : 56 mm
Наличност:Изчерпан
Код:12440
Производител:Mellanox